Lékárenský Reprezentant (JM) IQM:2133

IQ-MED a.s. je farmaceutická agentura založená v roce 2008 týmem zkušených profesionálů s mnohaletou praxí v oboru. Našimi klienty jsou přední farmaceutické společnosti, kterým poskytujeme odborné, poradenské i personální služby.

Pro menší originální farmaceutickou společnost se stabilním týmem, hledáme vhodné kandidáty na pozici Pharmacy Representative pro oblast JM kraje.

Co Vás čeká:

  • péče o svěřený region - návštěvy lékáren
  • zodpovědnost za OTC portfolio.
  • aktivní promování vybraných přípravků společnosti
  • organizace odborných seminářů
  • reporting, administrativa

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • zkušenost na obchodní pozici ve farmacii nebo v FMCG
  • výborné komunikační a organizační schopnosti nutné
  • samostatný a proaktivní přístup k řešení úkolů, ochota hodně cestovat
  • chuť vzdělávat se a rozvíjet dál své dovednosti
  • uživatelské PC dovednosti
  • ŘP sk. B aktivní řidič

Nabízíme:

  • zázemí a benefity zavedené farmaceutické společnosti
  • motivující finanční ohodnocení - fix + flexibilní složka s vazbou na dosažené výsledky
  • průběžné vzdělávání a možnost dalšího profesního růstu
  • služební automobil i k soukromému využití, mobilní telefon, IT

Firma: IQ-MED a.s.

Kontakt: Zdeňka NEUMANNOVÁ
Na Farkáně I 136/17
150 00 Praha 5

Telefon: 777266197

Kód: 2133

Místo práce: Brno

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé